Skip to main content

Sprawy polsko-norweskie z polskimi i norweskimi urzędami

Osoby, które decydują się na to, aby pracować za granicą, muszą wiedzieć, że podejmując tam pracę, a także chcąc tam żyć, należy rozliczać się z podatku, a także wykonywać wszystkie sprawunki zgodnie z prawem. Osoby które decydują się na to aby zamieszkać w Norwegii, muszą pamiętać, że polskie przepisy a także przepisy norweskie w wielu przypadkach i w wielu punktach nie są ze sobą tożsame. W niektórych sferach wymiana informacji między urzędami jest trochę inna, mimo wszystko istnieją firmy, które świetnie pomagają w załatwianiu różnych spraw i zajmują się prowadzeniem spraw polsko-norweskich. Do takiej firmy na pewno należy biuro ATS. Co warto jeszcze wiedzieć na ten temat? Zachęcamy serdecznie do lektury. 

Rozliczanie polsko-norweskie

Biuro ATS zajmuje się wykonywaniem rozliczeń podatkowych polskich, norweskich oraz polsko-norweskich. Dzięki temu osoby prywatne oraz firmy nie muszą martwić się tym, że wysyłając z pracowników za granicą do Norwegii lub też podejmując pracę w Norwegii nie będą miały możliwości  rozliczenia. Prowadzenie spraw polsko – norweskich dla osoby prywatnej może być trudne, natomiast każdy, kto zajmuje się tym od wielu lat wie, że nie jest to sprawa trudna. W biurze ATS pracują naprawdę doświadczone osoby, które od wielu lat zajmują się prowadzeniem tego typu spraw. 

Prowadzenie postepowań

Co istotne, osoby, które szukają firmy prowadzącej różnorodne postępowania komornicze, mogą zdecydować się na usługi właśnie biura ATS, ponieważ wszystkie sprawy komornicze czy też z nieuregulowanym zapłaceniem faktur mogą być trudne dla osób, które pracują za granicą i w ten sposób chciałyby się rozliczać. Niekiedy norweski urząd wydaje postanowienie o zajęciu komorniczym, ale jest ono też niezasadnione lub też czasami przeterminowane, dlatego warto zdecydować się na współpracę z poleconym biurem. Na pytania wszystkich osób odpowiada biuro bardzo szybko, można się także zdecydować na rozliczenia podatku, a także na powierzenie innych spraw, dzięki czemu prowadzenie spraw polsko-norweskich będzie dużo łatwiejsze.