Skip to main content

Jak podnieść działania marketingowe, by zwiększyć swoją sprzedaż?

Nie wiesz, jak zwiększyć sprzedaż i rozwinąć działalność marketingową swojej firmy? Postaw na sprawdzone sposoby, do których należy folia na okna. Poznań jest siedzibą firmy Silver Promotion zajmującej się od lat oklejaniem samochodów i witryn materiałami reklamowymi. Tego rodzaju inwestycja zwróci się w szybkim tempie, gdyż gwarantuje, że mnóstwo ludzi każdego dnia będzie widziało reklamę Twojej firmy.

Oferta

Silver Promotion działa na rynku już od wielu lat, dlatego jest to jedna z najlepszych firm, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaki zasięg informacyjny i marketingowy mają folie na okna. Poznań i okolice mogą liczyć na sprawny i profesjonalny montaż folii. Z pewnością niejednokrotnie w ciągu dnia widzisz reklamy, które jeżdżą po całym mieście, dzięki temu, że są przyklejone na szyby autobusów i samochodów. W dużym mieście może je zobaczyć nawet kilka tysięcy osób dziennie! Folia, którą możemy ujrzeć na autobusach to folia OWV. Poznań posiada kilkadziesiąt autobusów i wiele z nich okleja się folią. Stanowi ona zarówno reklamę, jak i ochronę przed promieniami słonecznymi w letnie dni. Silver Promotion zajmuje się wydrukiem i montażem folii, mając świadomość, że najlepsza reklamę wizualną zapewnia właśnie folia okienna. Poznań to miasto, w którego sąsiedztwie znajduje się siedziba firmy.

Pozostałe usługi

Silver Promotion to nie tylko folie okienne. Poznań, który jest głównym miejscem działania firmy, może liczyć także na inne usługi firmy. Zajmuje się ona kompleksową obsługą kampanii reklamowych, montażem materiałów (tapety, banery, billboardy itd.) i nośników reklamowych (tablice billboardowe, billboardy 3D i LCD), pracami alpinistycznymi, serwisem i konserwacją nośników reklamowych, przygotowaniem projektów, utylizacją nieużywanych już materiałów reklamowych i wieloma innymi usługami. Silver Promotion działa więc na wielu płaszczyznach, lecz główną propozycją firmy jest folia ochronna. Poznań i okolice, a także cała Polska mogą skorzystać z usług firmy, dzięki ekipom w 36 miastach kraju.